هزاردستان تهران - منوی کاربری
لیست درخواست ها

امور موسسه گوته

امور موسسه گوته
امور موسسه گوته
0 تومان
  • در دسترس نیست: در دسترس
  • کد درخواست: HDT-029

امور موسسه گوته

انستیتو گوته یا مؤسسهٔ گوته که از روی نام شاعر آلمانی، یوهان ولفگانگ گوته نام‌گذاری گردیده‌است، یک سازمان ناسودبر (غیرانتفاعی) است که وظیفهٔ آن گسترش زبان و فرهنگ آلمانی در بیرون از مرزهاست. از ۱۵۷ مرکز این موسسه ۱۲ تای آنها در داخل آلمان و ۱۴۵ مرکز در بیرون از آلمان است.

بنیاد گوته در سال ۱۹۵۱ به عنوان دنبالهٔ کار فرهنگستان آلمانی «(Deutsche Akademie(DA» که در ۱۹۲۵ پایه‌گذاری شده بود، بنیان نهاده شد و هم‌اکنون در ۷۷ کشور جهان شعبه دارد. در سال ۲۰۰۱ با سازمان میان‌کشورها «Inter Nationes» یکی شد و برای کوتاه زمانی بنگاه گوته میان کشورها «Goethe-Institut Inter Nationes» نامیده می‌شد ولی هم‌اکنون به همان نام پیشین یعنی بنگاه گوته خوانده می‌شود. مدال گوته از سال ۱۹۵۴ از سوی هیئت مدیرهٔ انستیتو گوته به شخصیت‌هایی که در پیش‌برد روابط فرهنگی آلمان با دیگر کشورها نقش داشته‌اند، اهدا می‌شود.

آزمون گوته زبان آلمانی فقط در تهران برگزار شده و هیچگونه شعبه ای در شهرستانها ندارد و دوره های آموزشی زبان آلمانی در آموزشگاه زبان آلمانی شما را برای آزمون گوته در کمترین زمان ممکن آماده خواهد نمود. آزمون اصلی فقط و فقط در تهران و زیر نظر سفارت آلمان برگزار خواهد شد و هیچ آزمون دیگری در شهری جز تهران از نظر سفارت سندیت ندارد!!


مجموعه هزاردستان تهران میتواند شما را برای آزمون و دریافت مدرک گوته به صورت کاملا قانونی و در سریعترین زمان و با هزینه مناسب راهنمایی کند و خدمات خودمان را به شما ارائه دهیم.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی