هزاردستان تهران - منوی کاربری
لیست درخواست ها

وبلاگ هزاردستان RSS Feed

admin ۰۲ ژوئیهٔ 0 314
خرید یک دستگاه جیپ برای مشتری محترم شیرازبرای خرید ماشین اومدیم ارومیه و بعد از کارشناسی و بررسی فنی دقیقلاستیک های ماشین برای تعویض پلاک عوض کردیم و بعد از تاییدیه فنی لاستیکها دوباره سوار شدو با ماش..
admin ۳۱ مهٔ 0 315
خرید موتور سیکلت سوزوکی جهت متقاضی محترم از بندر کنگسوزوکی مدل 95 - 150 سی سیموتور بسیار تمیز و با صفر هیچ فرقی نداست و متعلق به یکی از کارکنان صدا و سیما بوددیسک های موتور بسیار نو و سالم بودکارکرد م..
admin ۳۰ مهٔ 0 323
ادامه تحصیل در دانشگاه های معتبر خارج کشور، و یا مشغول شدن در شرکت‌های خارجی نیازمند ارائه ترجمه مدارک تحصیلی می‌باشد. اما پیش از ترجمه، هر مدرک تحصیلی با توجه به رشته و صادر کننده آن باید تایید شود ت..
admin ۱۸ مهٔ 0 359
خرید موتور سیکلت یاماها TTR250cc برای متقاضی محترم از خور..
۱۷ مهٔ 1 642
توقیف خودروی لیزینگیبرای اغلب افراد پیش آمده که با فرد بدهکاری مواجه شده‌اند که از پرداخت بدهی خود طفره می‌رود و برای دریافت طلب خود از بدهکار با مشکلاتی مواجه می‌شوند. در اینجا سؤالی که معمولا مطرح م..
admin ۰۶ مهٔ 0 356
مالیات بر درآمد یکی از منابع تامین مالی بودجه دولت است که مطابق قانون بر درآمد افراد حقیقی و حقوقی تعلق می‌گیرد. دولت‌ها در هر جامعه‌ای برای برآورده کردن نیازهای عمومی و ارائه خدمات به مردم، اقدام به ..
admin ۲۹ آوریل 1 2539
مراسم قرعه‌کشی طرح فروش فوری با قیمت قطعی چهار محصول ایران خودرو در ۴ اردیبهشت برگزار شد.در مراسم قرعه‌کشی  مشخص شد که در این طرح، چهار میلیون و ۷۹۴ هزار و ۱۶۶ نفر، برای ظرفیت چهار هزار نفری محصولات ا..
admin ۲۹ آوریل 0 695
فرم ۱۹ مالیات بر ارث یکی از انواع اوراقی است که بعد از پرداخت مالیات، از سوی سازمان مالیات صادر و به ورثه تقدیم می‌شود. همانطور که در متن ماده ۳۵ قانون مالیات‌های مستقیم بیان شده است، هر یک از دفاتر ا..
نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)