هزاردستان تهران - منوی کاربری
لیست درخواست ها

فارغ التحصلی و اخذ دانشنامه

فارغ التحصلی و اخذ دانشنامه
فارغ التحصلی و اخذ دانشنامه
0 تومان
  • در دسترس نیست: در دسترس
  • کد درخواست: HDT-003
قبل از هر چیز تبریک صمیمانه مجموعه هزاردستان تهران رو بابت فارغ التحصیلیتون پذیرا باشید، با آرزوی موفقیت روزافزون در زندگی و مراتب علمی برای شما عزیزان.
بعد از سپری کردن دوران شیرین دانشجویی نوبت انجام امور فارغ التحصیلی و اخذ مدرک تحصیلی (دانشنامه) شما رسیده و باید با مراجعه حضوری کارهای مربوط به فارغ التحصیلی رو انجام و برای اخذ دانشنامه تقاضا بدید.
اول اینکه نگران مراجعه حضوریتون نباشید چون ما به جای شما در تهران هستیم برای انجام این کار دوم اینکه توی این اوضاع گرونی و هزینه های بالای رفت و آمد و اقامت در تهران بهتره که در هزینه هاتون صرفه جویی کنید و خیالتون راحت باشه چون ما اینجاییم تا هزینه شمارو به حداقل ممکن برسونیم سوم اینکه تیم هزاردستان ارادت ویژه ای به شما داشنجویان عزیز کشورمون داره و در حمایت از شما عزیزان تحصیل کرده تمام سعی و‌ تلاش خودش رو میکنه تا بهترین خدمات رو‌ به شما عزیزان ارائه بده. پس خیالتون راحت باشه و در ادامه مطالب با ما همراه باشید.
باید به عرض شما برسونیم که فارغ التحصیلی شما عزیزان از طرف مجموعه هزاردستان در تمامی مقاطع از کاردانی تا دکتری انجام پذیره و با توجه به تجربه کافی و صحیح که تیم تحصیل کرده ما در انجام مراحل امور فارغ التحصیلی داره میتونید با خیال راحت روی ما حساب کنید.
مدارک مورد نظر جهت انجام امور فارغ التحصیلی در اکثر مقاطع بصورت کلی رو خدمتتون عرض میکنیم، در نظر داشته باشید شاید در یکی دو مورد با توجه به مقطع تحصیلی چند گزینه حذف یا اضافه بشوند:
۱- اصل و کپی کارت ملی (یا برابر با اصل)
۲- اصل و کپی شناسنامه (یا برابر با اصل)
۳- اصل کار دانشجویی
۴- چهار قطعه عکس ۴*۳
۵- دو عدد تمبر غیر مالیاتی (که ما براتون تهیه میکنیم)
۶- ارائه نامه از صندوق رفاه دانشجویی
۷- فیش بانکی به نام سازمان دانشگاه
۸- وکالتنامه محضری به تیم هزاردستان

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی