هزاردستان تهران - منوی کاربری
لیست درخواست ها

درباره هزاردستان

چرا هزاردستان تهران؟

مجموعه کارگزاری هزاردستان از سال ۱۳۹۶ فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات اداری به متقاضیان خود آغاز کرد. و از آنجا که موسس این مجموعه اصالتا جنوبی و ساکن تهران هستند در ابتدای امر خدمات این مجموعه به مردم جنوب استان فارس ارائه میشد و رفته رفته با جلب رضایت متقاضیان دامنه فعالیت این مجموعه به استانهای همجوار یعنی بوشهر و هرمزگان گسترش یافت و به استانهای کرمان و سیستان و بلوچستان رسید و در نهایت موجب شد تا خدمات خود را به تمام مردم ایران از تمامی استانها ارائه دهد.
مجموعه هزاردستان در گذر زمان با کسب تجربه بسیار ارزشمند در عرصه ارائه خدمات اصولی و صادقانه به متقاضیان خود در شهر تهران و جلب رضایت ایشان توانسته کارنامه درخشانی در ارائه این خدمات کسب کند که بی شک این مهم بدون لطف خداوند و حمایت شما عزیزان دست یافتنی نبود.
مجموعه هزاردستان با گردآوری افردای توانمند و با تجربه به شما عزیزان این اطمینان را میدهد که با خیالی آسوده امورات اداری و غیر اداری خود را با آسودگی خاطر به این تیم متخصص بسپارید.
امید است پس از مراجعه شما به مجموعه هزاردستان، نام این مجموعه در خاطر شما به عنوان یکی از بهترین تجربیاتتان در زندگی ماندگار بماند.