هزاردستان تهران - منوی کاربری
لیست درخواست ها

انجام امور ایرانیان خارج از کشور

انجام امور ایرانیان خارج از کشور

انجام امور ایرانیان خارج از کشور

اخذ شناسنامه نوزاد تازه متولد شدهچنانچه فرزند دلبندتان در کشوری خارج از ایران متولد شده نیازمند آن هستید که جهت صدور شناسنامه دلبندتان اقدام فرمایید که اولین قدم مراجعه به اداره ثبت احوال وزارت خارجه میباشد و نیازمند ارائه یک سری مدارک است که شامل:۱- اصل شناسنامه های پدر و مادر۲- اصل گواهی ولادت که ..
0 تومان
امور مربوط به ترجمه مدارکاگر شما مدارکی دارید که در خارج از کشور دریافت کرده اید و برای استفاده در ایران قرار است از آن مدارک به عنوان سند معتبر ارائه کنید، لازم است مراحل خاصی را انجام دهید؛ اولین قدم مراجعه به سفارت کشوری است که مدارکتان را از آنجا دریافت کرده اید، مرحله دوم تایید وزارت خارجه ایرا..
0 تومان
مرکز بین الملل مدارس ایرانی خارج از کشور؛ این مرکز جهت انجام امور آن دسته از افرادی که در حال تحصیل و یا فارغ التحصیل (از مقطع دبستان تا دبیرستان) در مدارس ایرانی خارج از کشور هستند دایر شده که جهت تایید مدارک یا تایید کارنامه تحصیلی به شما عزیزان خدماتی رو ارائه میکنه.برای مثال اگه فرزند شما در یکی..
0 تومان
امور مربوط به موسسه WESبه معنای خدمات آموزش جهانی و فرآیندی برای ارزیابی مدارک تحصیلی است. WES برای تکمیل ارزیابی اعتبار آموزشی و برای دریافت PR یا اخذ پذیرش از دانشگاه‌های آمریکا و کانادا به کار می‌آید. لازم به ذکر است، بدون ارائه گزارش این موسسه، مهاجرت به کانادا عملاً امکان‌پذیر نیست.ارسال مدارک ..
0 تومان
امور موسسه گوتهانستیتو گوته یا مؤسسهٔ گوته که از روی نام شاعر آلمانی، یوهان ولفگانگ گوته نام‌گذاری گردیده‌است، یک سازمان ناسودبر (غیرانتفاعی) است که وظیفهٔ آن گسترش زبان و فرهنگ آلمانی در بیرون از مرزهاست. از ۱۵۷ مرکز این موسسه ۱۲ تای آنها در داخل آلمان و ۱۴۵ مرکز در بیرون از آلمان است.بنیاد گوته در..
0 تومان
تغییر نام خانوادگی ایرانیان خارج از کشوردر این خصوص مهمترین فاکتور سن قانونی شخصی است که بنا دارد نام و یا نام خانوادگی خود راتغییر دهد که باید ۱۸ سال تمام باشد،مدارک مورد نیاز جهت تغییر نام و یا نام خانوادگی ایرانیان خارج از کشور:۱- دار بودن ۱۸ سال تمام۲- تنظیم و تسلیم برگ درخواست تغییر نام و نام خ..
0 تومان
تنظیم وکالتنامه کاری یا تجاری به فامیل، دوستان یا وکلا در خارج از کشورقابل توجه عزیزانی که خارج از کشور زندگی میکنند: پیش اومده که بعد از مدتها برای چند صباحی به ایران سفر کردین و بنا به دلایلی که پیش بینی نمیکردین نیاز به مراجعه مجدد به کشور محل اقامت خودتون دارین که این موضوع میتونه سفر به ایران ر..
0 تومان
دریافت وقت سفارتخانه ها بسیاری از مواقع لازم است که جهت انجام امور مربوط به ویزا از قبل، وقت سفارت دریافت کنید، اگر نیاز به گرفتن وقت سفارت هر کدام از کشورهای موردنظر خود را دارید روی تیم هزاردستان حساب کنید...
0 تومان
صدور شناسنامه المثنی ایرانیان خارج از کشورمدارک لازم جهت صدور شناسنامه المثنی : ۱-دریافت و تکمیل گزارش مفقودی شناسنامه و  برگ درخواست از سفارت ایران در کشور محل اقامت و یا اگر در ایران هستید مراجعه به مراکز پیش خوان دولت۲- دو قطعه عکس ۳*۴ زمینه روشن جدید۳- ارائه یکی از مدارک معتبر عکسدار (گواهی..
0 تومان
فرم ۱۹ مالیات بر ارث چیست؟ اگه بخواییم به زبان ساده بیان کنیم فرم ۱۹ مالیات بر ارث برگه ای هست که اداره دارایی به فرزندان متوفی میده تا بتونن داراییهای متوفی رو تقسیم و یا تعیین تکلیف کنن که در ادامه مطلب توضیح خواهیم داد.به زبان ساده تا زمانی که مالیات داراییهای متوفی پرداخت نشه وراث نمی تونن ..
0 تومان
مراجعه به وزارت امورخارجهوزارت امور خارجه یکی از ۱۹ وزارتخانه دولت ایران است و در کنار شورای عالی امنیت ملی وظیفه رسیدگی به امور بین‌المللی کشور را به عهده دارد. اولین وزیر امور خارجه ایران میرزا عبدالوهاب خان بود که از سال ۱۸۲۱ تا ۱۸۲۳ میلادی خدمت می‌کرد. وزیر کنونی امور خارجه حسین امیرعبداللهیان ا..
0 تومان
پیگیری امور مربوط به پاسپورت و ویزاویزا یا روادید (visa) یک سند رسمی است که به دارنده آن اجازه می‌دهد تا به طور قانونی وارد یک کشور خارجی شود. این ویزا توسط سفارت‌خانه یا کنسولگری کشور مقصد برای شهروندان صادر می‌شود. ویزا معمولاً به‌صورت ضمیمه در پاسپورت فرد منگنه می‌شود یا به‌صورت برگه‌ای جدا در اخ..
0 تومان
نمایش 1 تا 12 از 14 (2 صفحه)