هزاردستان تهران - منوی کاربری
لیست درخواست ها

انجام امور اداری

انجام امور اداری

انجام امور اداری

همان طور که مطلع هستید چنانچه قصد مهاجرت به کشور دیگه رو دارید باید ابتدا مدارکتون رو بصورت قابل قبول و قابل فهم به زبان بین المللی و یا زبان مورد تایید کشور مورد نظرتون ترجمه کنید و به اصطلاح ترجمه رسمی کنید. موارد ترجمه میتونه شامل مدارک تحصیلی و دانشنامه، شناسنامه، سند ازدواج، گواهی عدم سوء ..
0 تومان
ترجمه رسمی وکالت نامهبه طور کلی وکالت نامه از جمله اسنادی هست که امکان ترجمه رسمی آن برای ارائه به سفارت خانه ها، دانشگاه ها، موسسات، سازمان ها و سایر مراجع خارجی وجود دارد.وکالت نامه یک سند رسمی است که در آن یکی از طرفین به طرف مقابل مجوز انجام کاری را می دهد. وکالت نامه باید توسط یکی از دفاتر اسنا..
0 تومان
.h_iframe-aparat_embed_frame{position:relative;}.h_iframe-aparat_embed_frame .ratio{display:block;width:100%;height:auto;}.h_iframe-aparat_embed_frame iframe{position:absolute;top:0;left:0;width:100%;height:100%;} ثبت شرکت و برندخیلی از شما عزیزان سال ها هست که با نام تجاری خود در حال فعالیت هستین ..
0 تومان
صدور کارت بازرگانیكارت بازرگاني ،مجوزي است كه به دارنده آن اعم از شخص حقيقي يا حقوقي به موجب ماده 2 قانون صادرات و واردات مصوب 1372/04/02 مجلس شوراي اسلامي اجازه داده مي شود به امر تجارت خارجي بپردازد .بر اساس مقرراتي كه در حال حاضر در دست اجراست اعتبار كارت بازرگاني از تاريخ صدور يكسال مي باشد . تم..
0 تومان
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)