هزاردستان تهران - منوی کاربری
لیست درخواست ها

خدمات هزاردستان

خدمات هزاردستان
اخذ شناسنامه نوزاد تازه متولد شدهچنانچه فرزند دلبندتان در کشوری خارج از ایران متولد شده نیازمند آن هستید که جهت صدور شناسنامه دلبندتان اقدام فرمایید که اولین قدم مراجعه به اداره ثبت احوال وزارت خارجه میباشد و نیازمند ارائه یک سری مدارک است که شامل:۱- اصل شناسنامه های پدر و مادر۲- اصل گواهی ولادت که ..
0 تومان
اخذ معافیت تحصیلیبا توجه به این که تعدادی زیادی از افراد در کشور از معافیت تحصیلی استفاده می کنند، موضوع استعلام و پیگیری معافیت تحصیلی از اهمیت زیادی برای آنها برخوردار است. همان گونه که اشاره کردیم، آن دسته از افرادی که در حال تحصیل هستند، باید درخواست خود را برای دریافت معافیت تحصیلی در یکی از دف..
0 تومان
با پیشرفت های بسیار زیادی که در سیستم حمل و نقل بین استانی و یا بین کشوری صورت گرفته باز خیلی از مواقع زمان برای شما بسیار حائز اهمیت میشه و شما نیاز دارین که بسته مورد نظرتون خیلی سریع و ظرف مدت چند ساعت به دست شما و یا به مقصد مورد نظر شما برسه.بعضی مواقع پیش میاد که شما بسته ای رو میخواین از شهر ..
0 تومان
امور مربوط به موسسه WESبه معنای خدمات آموزش جهانی و فرآیندی برای ارزیابی مدارک تحصیلی است. WES برای تکمیل ارزیابی اعتبار آموزشی و برای دریافت PR یا اخذ پذیرش از دانشگاه‌های آمریکا و کانادا به کار می‌آید. لازم به ذکر است، بدون ارائه گزارش این موسسه، مهاجرت به کانادا عملاً امکان‌پذیر نیست.ارسال مدارک ..
0 تومان
امور موسسه گوتهانستیتو گوته یا مؤسسهٔ گوته که از روی نام شاعر آلمانی، یوهان ولفگانگ گوته نام‌گذاری گردیده‌است، یک سازمان ناسودبر (غیرانتفاعی) است که وظیفهٔ آن گسترش زبان و فرهنگ آلمانی در بیرون از مرزهاست. از ۱۵۷ مرکز این موسسه ۱۲ تای آنها در داخل آلمان و ۱۴۵ مرکز در بیرون از آلمان است.بنیاد گوته در..
0 تومان
با توجه به استقرار کلیه ادارات کل و سازمانهای مهم و شرکتهای مادر در تهران بسیار پیش اومده که شما به ناچار برای انجام امور اداریتون باید به تهران سفر کنید تا کارهای اداریتون رو انجام بدین. بعضی مواقع پیش میاد که شما فقط و‌فقط یه سوال از فلان مسول و یا کارمند اداره ای رو دارین و از طریق تماس تلفن..
0 تومان
همان طور که مطلع هستید چنانچه قصد مهاجرت به کشور دیگه رو دارید باید ابتدا مدارکتون رو بصورت قابل قبول و قابل فهم به زبان بین المللی و یا زبان مورد تایید کشور مورد نظرتون ترجمه کنید و به اصطلاح ترجمه رسمی کنید. موارد ترجمه میتونه شامل مدارک تحصیلی و دانشنامه، شناسنامه، سند ازدواج، گواهی عدم سوء ..
0 تومان
ترجمه رسمی وکالت نامهبه طور کلی وکالت نامه از جمله اسنادی هست که امکان ترجمه رسمی آن برای ارائه به سفارت خانه ها، دانشگاه ها، موسسات، سازمان ها و سایر مراجع خارجی وجود دارد.وکالت نامه یک سند رسمی است که در آن یکی از طرفین به طرف مقابل مجوز انجام کاری را می دهد. وکالت نامه باید توسط یکی از دفاتر اسنا..
0 تومان
تنظیم وکالتنامه کاری یا تجاری به فامیل، دوستان یا وکلا در خارج از کشورقابل توجه عزیزانی که خارج از کشور زندگی میکنند: پیش اومده که بعد از مدتها برای چند صباحی به ایران سفر کردین و بنا به دلایلی که پیش بینی نمیکردین نیاز به مراجعه مجدد به کشور محل اقامت خودتون دارین که این موضوع میتونه سفر به ایران ر..
0 تومان
تهیه دارو طبق نسخه پزشکچنانچه پزشک شما دارویی رو برای شما تجویز کرده که توی شهر محل سکونتتون نتونستید داروی مورد نظر رو پیدا کنید کافیه که عکس نسخه و یا عکس خودِ دارو رو از طریق شماره واتساپ هزاردستان برای ما ارسال بفرمایید، ما در همون لحظه دریافت پیام شما مشخصات داروی موردنظر شما رو برای چندین دارو..
0 تومان
.h_iframe-aparat_embed_frame{position:relative;}.h_iframe-aparat_embed_frame .ratio{display:block;width:100%;height:auto;}.h_iframe-aparat_embed_frame iframe{position:absolute;top:0;left:0;width:100%;height:100%;} ثبت شرکت و برندخیلی از شما عزیزان سال ها هست که با نام تجاری خود در حال فعالیت هستین ..
0 تومان
جابجایی بسته های مجاز در شهر تهرانبا وجود استارتاپ های متعدد مثل اسنپ و الو پیک و یا… بعضی مواقع شما به یک فرد به اصطلاح اتو کشیده نیاز دارین که بسته شما رو از مبدا دریافت و به مقصد ببره ولی میخوایین که به گیرنده بسته اعلام کنید که کسی که بسته رو برای ایشون میاره از همکاران شماست و به نیابت از شما ب..
0 تومان
نمایش 1 تا 12 از 22 (2 صفحه)