هزاردستان تهران - منوی کاربری
لیست درخواست ها

ثبت شرکت و برند

ثبت شرکت و برند
ثبت شرکت و برند
0 تومان
  • در دسترس نیست: در دسترس
  • کد درخواست: HDT-012
برچسب ها: ثبت شرکت و برند


ثبت شرکت و برند

خیلی از شما عزیزان سال ها هست که با نام تجاری خود در حال فعالیت هستین و کسب و کار خود را دارید ولی تا الان آن را ثبت نکرده اید. هزاردستان تهران افتخار خواهد داشت که شما عزیزان را برای این کار همراهی کند و نام و برند شما را قانونی و ثبت کند.

ثبت برند تجاری یا ثبت علامت تجاری در سال 1401 چه مراحلی دارد و مدارک لازم برای ثبت آن چیست؟ هزینه ثبت آن از صفر تا صد چقدر است؟ با وجود سخت گیری هایی که از مهر ماه امسال به وجود آماده است چگونه می توان برند ثبت نمود.

هزاردستان تهران به عنوان یک مشاور امین در حوزه راه اندازی کسب و کار، افتخار دارد که در حوزه تاسیس و راه اندازی شرکتها، پیگیری امور مربوط به ثبت برند شرکت و برندسازی، تمامی خدمات مورد نیاز کسب و کار شما را در چارچوب آخرین قوانین جمهوری اسلامی ایران در اختیارتان قرار می دهد.

خدمات ثبتی ما عبارتند از ۱- مشاوره ثبت شرکت ۲- مشاوره ثبت برند ۳- ثبت تغییرات شرکتها 4- مشاوره حسابداری 5- طراحی وب سایت و برندسازی

ما سعی می کنیم همراه شما باشیم که تمامی خدمات را آنلاین و در کمترین زمان بدون نیاز به حضور شما در اداره ثبت شرکتها یا سایر ادارات، با بهترین راه کارها به انجام برساند.

در ایران، ثبت شرکت ها و تلویحاً نام آن ها بر عهده ی اداره ی ثبت شرکت ها و ثبت علائم تجاری و اختراعات بر عهده ی اداره ی مالکیت های صنعتی می باشد. تصدی امور مربوط به مالکیت صنعتی و همچنین نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان جهانی مالکیت معنوی و اتحادیه های مربوط به کنوانسیون های ذی ربط، بر عهده ی سازمان ثبت اسناد و املاک است که اداره ی مالکیت صنعتی سازمان ثبت و اسناد  و املاک کشور، ثبت کلیه ی موضوعات مالکیت صنعتی اعم از اختراع، علامت، علامت جمعی و طرح صنعتی را بر عهده دارد. اطلاق واژه ی صنعتی از این جهت است که به طور معمول اختراع جنبه ی صنعتی دارد و علامت های تجاری نیز بر روی کالاهای صنعتی نصب می شوند و معرف محصولات ناشی از تولیدات صنعتی می باشند. 


انجام امور اداری در تهران 

هزاردستان تهران

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی