هزاردستان تهران - منوی کاربری
لیست درخواست ها

انجام امور اداری و نیابتی

انجام امور اداری و نیابتی
انجام امور اداری و نیابتی
0 تومان
  • در دسترس نیست: در دسترس
  • کد درخواست: HDT-005

با توجه به استقرار کلیه ادارات کل و سازمانهای مهم و شرکتهای مادر در تهران بسیار پیش اومده که شما به ناچار برای انجام امور اداریتون باید به تهران سفر کنید تا کارهای اداریتون رو انجام بدین. 

بعضی مواقع پیش میاد که شما فقط و‌فقط یه سوال از فلان مسول و یا کارمند اداره ای رو دارین و از طریق تماس تلفنی میشه به پاسخ سوالتون برسید ولی متاسفانه اون کارمند و یا مسول حتی زحمت جواب دادن به تلفن هم به خودش نمیده و شما برای جواب یک سوال ساده باید به تهران و در نهایت به اون اداره مراجعه کنید، گذشته از این موضوع فرضا شما به اون اداره مراجعه کردید و به شما میگن مسول و‌ یا کارمندی که قرار به امور شما رسیدگی کنه نیست و رفته مرخصی!!!! و شما مجبورید که چند روز دیگه در تهران اقامت داشته باشید، صرف نظر از مساله هزینه که اینروزها بسیار حائز اهمیته، وقتتون رو هم برای چند روز هدر میدید، مساله دیگه نا آشنایی شما با شهر تهران و آدرسها و بعضا نا آشنایی به انجام امور اداری هم مطرح میشه که خودش بسیار مهم هست.

با یک حساب سرانگشتی ساده متوجه این مهم میشید که سفر کاری به تهران هیچ جذابیتی که نداره بلکه نه به صرفه هست و نه به صلاح شما.

ولی نگران نباشید تیم باتجربه و‌کاردان هزاردستان به نیابت از شما کلیه کارهای اداری شمارو در ادارات، سازمانها و یا شرکتها بجای شما و بطور صحیح انجام میده.

روی ما حساب کنید.

انجام امور اداری در تهران 

هزاردستان تهران

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی