هزاردستان تهران - منوی کاربری
لیست درخواست ها

اخذ معافیت تحصیلی

اخذ معافیت تحصیلی
اخذ معافیت تحصیلی
0 تومان
  • در دسترس نیست: در دسترس
  • کد درخواست: HDT-030

اخذ معافیت تحصیلی

با توجه به این که تعدادی زیادی از افراد در کشور از معافیت تحصیلی استفاده می کنند، موضوع استعلام و پیگیری معافیت تحصیلی از اهمیت زیادی برای آنها برخوردار است. همان گونه که اشاره کردیم، آن دسته از افرادی که در حال تحصیل هستند، باید درخواست خود را برای دریافت معافیت تحصیلی در یکی از دفاتر الکترونیکی پلیس +۱۰ ثبت کرده باشند، تا مشمول غیبت سربازی نشوند. نکته مهم در این میان، استعلام تاریخ پایان معافیت تحصیلی است. زیرا گاهی اوقات فرصت استفاده از معافیت به پایان می رسد و خود فرد متوجه این موضوع نمی شود. در نتیجه غیبت خورده و برای طی کردن دوره سربازی به دردسر خواهد افتاد.

بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان ذکور ایرانی با وجود آن که در سن مشمولیت برای اعزام به خدمت قرار دارند به دلایل مختلف مایل به اعزام به خدمت در زمان معین بعد از فراغت از تحصیل خود نبوده و می خواهند که در مقاطع بالاتر ادامه تحصیل دهند. هر فرد باید بعد از سن مشمولیت، وضعیت سربازی خود را معین نماید، در غیر این صورت وارد غیبت سربازی شده و با اعمال قوانین سخت گیرانه توسط نظام وظیفه رو به رو خواهند بود. برای جلوگیری از این امر، اکثر داوطلبان به دنبال اخذ مجوز تحصیلی خود می باشند.

مجموعه هزاردستان تهران میتواند شما را برای دریافت معافیت تحصیلی به صورت کاملا قانونی و در سریعترین زمان و با هزینه مناسب راهنمایی کند و خدمات خودمان را به شما ارائه دهیم.

انجام امور اداری در تهران
هزاردستان تهران

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی